Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bellugio čierna cestovná taška na kolieskach strednej veľkosti (33*60*33cm)

Cena:
€ 44.00
€ 35.00
Zľava: 20%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: PL-WA-6038-M
Dostupnosť: na sklade

Rozmery: 33*60*33cm

Maximálna dĺžka rukoväte: 45 cm

Farba
 
Množstvo:kus

Popis

Cestovná taška na kolieskach je praktický a všestranný doplnok, ideálny na dlhé cesty alebo víkendové výlety. Má vonkajšie vrecko na zips, ktoré poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k osobným veciam, ktoré potrebujete mať po ruke.

Cestovná taška s kolieskami, vyrobená z odolných a pevných materiálov, poskytuje vynikajúcu ochranu svojmu obsahu a odoláva opotrebovaniu a cestovným podmienkam. Jeho ergonomický dizajn a teleskopická rukoväť zaisťujú jednoduchú a pohodlnú prepravu a pevné a odolné kolieska uľahčujú pohyb počas cestovania.

Hlavná priehradka cestovnej tašky ponúka veľkorysú kapacitu, do ktorej sa zmestí oblečenie, osobné veci a ďalšie cestovné nevyhnutnosti. Je však dôležité poznamenať, že taška nemá žiadne vrecká vo vnútri hlavnej komory. To môže byť výhodou pre voľné a flexibilné usporiadanie objektov v závislosti od vašich osobných preferencií alebo cestovných potrieb.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk