Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Bonluo Hnedý Unisex Batoh/Crossbody taška Veľkosť 33*29*11cm

Cena:
€ 35.00
€ 28.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: CH-8596-1-BROWN
Dostupnosť: na sklade

Rozmery 33*29*11 cm

Prvý obrázok je vždy skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú orientačné.

Farba
Množstvo:kus

Popis

Táto taška je vyrobená z vysoko odolného materiálu navrhnutého tak, aby odolal každodennému opotrebovaniu a chránil vaše cennosti. Vďaka inteligentnej organizácii je spoľahlivým partnerom pre akúkoľvek vašu činnosť.

Hlavná priehradka je mimoriadne priestranná a je rozdelená na niekoľko oblastí, aby ste mali vo veciach prehľad. Obsahuje malé vrecko na zips na drobné a cenné predmety, otvorený priestor na väčšie predmety, ako sú knihy alebo zošity, a ďalšie dve otvorené vrecká, aby ste mali svoje veci poruke.

Sekundárna priehradka je jednoduchá, bez vreciek, ale je ľahko prístupná a nachádza sa pod chlopňou s magnetickým uzáverom. Tu si môžete uschovať predmety, ktoré chcete mať po ruke, alebo ich rýchlo vložiť do tašky.Na vonkajšej strane uzatváracieho krytu nájdete vrecko so zvislým zipsom, ideálne na predmety, ktoré chcete mať po ruke a rýchlo nájsť.

Taška je mimoriadne všestranná, pretože ramenné popruhy sa dajú spojiť zipsom. To vám dáva možnosť ľahko ju premeniť na crossbody tašku, takže si môžete vybrať štýl, ktorý vám najlepšie vyhovuje v závislosti od situácie.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.

 

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk