Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bonluo cestovná taška vo farbe kaki, v strednej veľkosti 52*30*19cm

Cena:
€ 27.00
€ 21.00
Zľava: 22%
Model: CH-766-L-KHAKI
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery : 40*30*20cm

Prvý obrázok je skutočná farba výrobku, nasledujúce obrázky sú len orientačné!

Farba
 

Popis

Cestovná taška je nevyhnutným spoločníkom pre vaše dobrodružstvá v šírom svete. Táto taška, vyrobená z odolného a vodeodolného materiálu. Kombinuje štýlový dizajn s praktickou funkčnosťou. Vďaka štedrej úložnej kapacite vám poskytne dostatok a bezpečných priestorov na uloženie všetkých vašich cestovných predmetov organizovaných.

Na vonkajšej strane tašky nájdete vrecká na zips, ktoré sú ideálne na uloženie cestovných dokladov, mobilného telefónu a iných dôležitých osobných vecí.

Hlavná priehradka je priestranná, môžete do nej uložiť oblečenie, obuv, hygienické potreby a ďalšie potrebné doplnky. Navyše má vnútorné vrecká na usporiadanie menších predmetov, ako sú slúchadlá, káble, slnečné okuliare a ďalšie príslušenstvo.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 2-3 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk