Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Bonluo Čierny nákupný vozík s kvetinovým vzorom Rozmery 97*35*20cm

Cena:
€ 29.00
€ 23.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: ORMI-501-BLACK-PURPLE
Dostupnosť: na sklade

Rozmery: 56*35*20 cm

Rozmery s rukoväťou: 97*35*20 cm

Farba
Množstvo:kus

Popis

S veľkorysou kapacitou a robustným dizajnom je tento vozík dokonalým partnerom pre vaše veľké nákupy a prepravu ťažkých predmetov s ľahkosťou a pohodlím.

Vďaka priestrannému a hlbokému vozíku sa doň zmestí celý rad nákupov, vrátane potravín, domácich potrieb, oblečenia alebo aj predmetov na outdoorové aktivity. Jeho veľkorysá kapacita umožňuje nakupovať pre celú rodinu bez obáv o dostupný priestor. Vozík je vybavený odolnými a otočnými kolieskami, ktoré umožňujú jednoduchú a plynulú manipuláciu pri nákupe. Vďaka kompaktnému dizajnu je ideálny na navigáciu v úzkych uličkách obchodov alebo na skladovanie v stiesnených priestoroch doma.

Pohodlná rukoväť vozíka je navrhnutá tak, aby znižovala únavu pri používaní a poskytovala optimálnu kontrolu. Kočík možno rýchlo a kompaktne zložiť a uložiť do kufra auta alebo do úložného priestoru doma, čím ušetríte cenný priestor a zjednodušíte organizáciu.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk