Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Bonluo Čierny Veľký batoh vyrobený z vodeodolného materiálu (56 * 26 * 29 cm)

Cena:
€ 30.00
€ 24.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: CH-2932-ALLBLACK
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery 56*26*29cm

Prvý obrázok je skutočná farba výrobku, nasledujúce obrázky sú len orientačné!

Farba
 

Popis

Veľká vodotesná taška je všestranným a odolným doplnkom, ktorý je ideálny na prenášanie všetkých vašich základných vecí bezpečným a odolným voči poveternostným vplyvom. Je vyrobená zo špeciálneho vodeodolného materiálu, ktorý zabraňuje prenikaniu vlhkosti a chráni obsah tašky v prípade dažďa.

Vďaka štedrej úložnej kapacite vám tento veľký batoh poskytne dostatok priestoru na prenášanie kníh, notebookov, notebooku, športového vybavenia alebo akýchkoľvek iných vecí, ktoré potrebujete na bežný deň alebo na dlhé cesty. Inteligentné členenie tašky obsahuje viacero vreciek a priehradiek, čo vám umožní efektívne organizovať veci a rýchlo ich nájsť, keď ich potrebujete.

Ergonomický dizajn batohu zaisťuje pohodlie pri používaní. Nastaviteľné ramenné popruhy spolu s polstrovaným chrbtom znižujú tlak na vaše ramená a chrbát, vďaka čomu sa pohodlne nosíte aj pri plnom naložení tašky.

Veľký batoh z nepremokavého materiálu môže byť okrem vynikajúcej funkčnosti aj štýlovým doplnkom. Jeho moderný a atraktívny vzhľad dokonale zapadne do rôznych kontextov, či už ide o deň v kancelárii, výlet do prírody alebo výlet do mesta.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk