Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bonluo Fialová nákupná taška so vstavanými kolieskami veľkosť 47*40*23cm

Cena:
€ 43.00
€ 34.00
Zľava: 21%
Model: CH-J3588-PURPLE
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery tašky 47*40*23cm

Celková výška s vysunutou rukoväťou: 88 cm

Dvojstupňová nastaviteľná rukoväť

Prvý obrázok je vždy skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú orientačné.

Farba
 

Popis

Táto nákupná taška so vstavanými kolieskami je praktickým a všestranným doplnkom pre tých, ktorí chcú nakupovať alebo prenášať ťažké predmety pohodlným a efektívnym spôsobom.

Taška je vybavená štyrmi odolnými kolieskami, ktoré umožňujú ľahký a bezproblémový pohyb po akomkoľvek povrchu. S týmito kolieskami budete môcť prenášať nákup bez toho, aby ste ho nosili v rukách. Predĺžiteľná rukoväť je navrhnutá tak, aby vyhovovala rôznym výškam a preferenciám.

Vnútro tašky je navrhnuté tak, aby poskytovalo dostatok priestoru na nákupy alebo prenášanie iných predmetov. Nechýba žiadne vrecká ani vnútorné priehradky, vďaka čomu je taška vhodná na veľké nákupy alebo objemné predmety. Na vonkajšej strane tašky je menšia priehradka, ktorá vám umožní mať malé alebo nevyhnutné predmety po ruke.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 2-3 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk