Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

BONLUO Hnedý Ruksak/Taška cez rameno z pravej kože Veľkosť 18*27*12cm

Cena:
€ 63.00
€ 50.00
Očakávané doručenie: 28 jún 2024
Model: CH-6936-BROWN
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery 18*27*12 cm 

Prvý obrázok je vždy skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú len orientačné.

Farba
 

Popis

Tento všestranný ruksak, ktorý možno premeniť na tašku cez rameno. Je dokonalým riešením na praktické a štýlové usporiadanie vecí. Vďaka dobre navrhnutému dizajnu spája užitočnosť s moderným štýlom.

Hlavná priehradka je rozdelená na dve samostatné časti vreckom na zips, čo vám poskytuje efektívny spôsob oddelenia a usporiadania vašich vecí. Na jednej strane vnútornej priehradky nájdete menšie vrecko na zips, ideálne na uloženie menších alebo cennejších predmetov, ako sú kľúče alebo mobil.

Na vonkajšej prednej strane batohu máte rýchly prístup k ďalšiemu vrecku vybaveným uzatváraním na magnetku. Toto vrecko poskytuje dodatočný úložný priestor pre predmety, ktoré chcete mať po ruke.

Kvalitný materiál a starostlivo prevedené povrchové úpravy dodávajú tomuto praktickému doplnku športovo elegantný vzhľad. Vďaka možnosti premeniť batoh na tašku cez rameno budete mať slobodu vybrať si štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašim každodenným aktivitám alebo špeciálnym príležitostiam.

INFORMÁCIE

Výrobky sú merané ručne, preto môže dôjsť k menšej odchýlke (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia vašej obrazovky sa farba produktov môže mierne líšiť od toho, čo vidíte na monitore.

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk