Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bonluo Malá Tmavomodrá Rozšíriteľná Cestovná Taška prémiovej kvality na kolieskach (40*67*33cm)

Cena:
€ 55.00
€ 40.00
Zľava: 27%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: CH-J8199-BLUE-S
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery : 40*67*33 cm 

Rozšírená veľkosť : 52*67*33cm 

Vodeodolný material

Prvý obrázok je vždy skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú len orientačné.

Farba
 

Popis

Táto cestovná taška je dokonalým spoločníkom na vaše cesty, kombinuje užitočnosť s elegantným štýlom. Vďaka premyslenému dizajnu vám táto taška poskytuje priestor a organizáciu, ktorú potrebujete na to, aby ste mali svoje veci usporiadané a dostupné počas cestovania.

Veľkoryso dimenzovaná hlavná priehradka vám poskytne priestor, ktorý potrebujete na starostlivé zbalenie všetkých vašich potrebných vecí. Vďaka jednoduchému dizajnu priehradky si môžete efektívne usporiadať oblečenie, doplnky a iné osobné veci. Odolný materiál, z ktorého je taška vyrobená, zaisťuje, že vaše veci zostanú počas vašej cesty v bezpečí a dobre chránené.

Vonkajšia časť tašky je vybavená štyrmi malými vreckami, strategicky navrhnutými pre rýchly prístup k veciam, ktoré často potrebujete.

Rozšíriteľná funkcia tašky vám tiež umožňuje prispôsobiť kapacitu podľa vašich potrieb, čím poskytuje dodatočnú flexibilitu.

Odolné kolesá a teleskopická rukoväť zaisťujú jednoduchú navigáciu na letiskách, staniciach a rušných uliciach, čím eliminujú dodatočné namáhanie vašich rúk.

INFORMÁCIE

Výrobky sú merané ručne, preto môže dôjsť k menšej odchýlke (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia vašej obrazovky sa farba produktov môže mierne líšiť od toho, čo vidíte na monitore.

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk