Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bonluo Priehľadný poťah na ochranu kufra s pružným gumeným okrajom Veľkosť S

Cena:
€ 7.00
€ 5.00
Zľava: 29%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: CH-0008-S
Dostupnosť: na sklade

Rozmery: 50 x 34 x 24 cm

Rozmery poťahu nezahŕňajú kolesá.

Farba
Množstvo:kus

Popis

Priehľadný ochranný poťah na kufor je praktickým a funkčným doplnkom, ktorý je vytvorený tak, aby poskytoval dodatočnú ochranu vášho kufra počas vašich ciest. Tento poťah je vyrobený z odolného priehľadného na okrajoch pogumovaného materiálu, ktorý pokrýva celý kufor a chráni ho pred poškriabaním, nečistotami či poškodením pri preprave.

Pogumovaný materiál je pružný, odolný a poskytuje účinnú bariéru proti vonkajším faktorom ako je voda, prach alebo špina. Váš kufor tak zostane čistý a v perfektnom stave aj pri cestách v náročnejších podmienkach.

Priehľadný poťah má otvory pre rukoväť kufra a kolieska, čo zaisťuje pohodlné používanie. Ľahko sa nasadzuje a zťahuje, čo umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k obsahu kufra.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk