Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Youtube videá

Bonluo Sada trojkolesového batohu s čiernym vzorom písmen s odnímateľnou rukoväťou/ crossbody taškou a mini puzdrom na ceruzky (3ks)

Cena:
€ 70.00
€ 56.00
Očakávané doručenie: 18 apríl 2024
Model: CH-9124-3-BLACK/LETTER
Dostupnosť: Nie je na sklade

Veľkosť tašky: 47*32*19 cm
Rozmery: 90*27*12 cm
Dvojstupňové otváranie rukoväte
Výška prvého stupňa: 68 cm
Výška Druhého stupňa: 90 cm

Prvý obrázok je skutočná farba výrobku, nasledujúce obrázky sú len orientačné!

Farba
Čierno / Biela

Popis

Batoh na kolesách určený na uľahčenie prepravy vašich vecí. Má priestrannú hlavnú priehradku s vnútornými a vonkajšími vreckami na efektívne usporiadanie vecí. Ľahko si do nej uložíte knihy, zošity, notebooky alebo iné veci, ktoré potrebujete počas dňa. Ergonomický dizajn a nastaviteľná teleskopická rukoväť vám umožňujú bez námahy presúvať tašku na dvoch robustných kolieskach, čím eliminujete námahu vašich ramien a chrbta. Je vybavená dvojicou troch odolných koliesok, ktoré umožňujú ľahké zrolovanie batožiny a bezproblémový výjazd batožiny po schodoch.

Odnímateľný rukoväť je dômyselnou vlastnosťou tejto súpravy. Tašku môžete oddeliť od rukoväť a použiť ju ako tradičný, ľahko prenosný batoh.

Geanta crossbody este proiectată să fie purtată diagonal pe corp și este perfectă pentru a avea acces rapid la obiectele personale. Setul  include și un mini penar, care este ideal pentru a-ți păstra instrumentele de scris, pixurile, creioanele și alte accesorii mici.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk