Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Bonluo Sky fialový batoh na kolieskach s odnímateľným stojanom Rozmery 46*32*25 cm

Cena:
€ 64.00
€ 51.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: CH-8007-2-PURPLE-SKY
Dostupnosť: Nie je na sklade
Veľkosť školskej tašky: 46*32*25 cm

Stojan: 90*27*12 cm

Dvojstupňové nastavenie rukoväte.

Výška prvého schodíka: 68 cm
Farba
 

Popis

Školská taška je vyrobená z odolného a vodeodolného materiálu, vďaka čomu je vhodná na použitie v rôznych poveternostných podmienkach. Má ergonomický dizajn a je navrhnutý tak, aby bol pohodlný na chrbte používateľa.

Jednou z charakteristických čŕt tohto batohu je odnímateľný stojan na kolieskach. Nachádza sa v spodnej časti tašky a dá sa ľahko pripevniť a odpojiť. Nosič na kolieskach je vybavený odolnými kolieskami a predĺžiteľnou rukoväťou, takže tašku možno ťahať namiesto nosenia na chrbte.

Batoh má viacero priehradiek a vreciek na efektívne uloženie a usporiadanie rôznych predmetov. Hlavná priehradka je dostatočne priestranná, aby sa do nej zmestili knihy, zošity, šanóny a iné školské potreby. Nechýba ani samostatná priehradka na notebook alebo tablet s ochrannou výstelkou, ktorá zabráni poškriabaniu.

Popruhy batohu sú polstrované a nastaviteľné, poskytujú pohodlie a primeranú oporu chrbta. Keď je pripevnený držiak na kolieska, popruhy sa dajú schovať do špeciálneho vrecka, aby neprekážali pri zrolovaní tašky.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk