Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

BONLUO Vínový Ruksak/Taška cez rameno z pravej kože Veľkosť 27*24*12cm

Cena:
€ 70.00
€ 55.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: CH-6977-WINE
Dostupnosť: Nie je na sklade
Rozmery 27*24*12 cm
Farba
 

Popis

Tento inovatívny ruksak nanovo definuje všestrannosť a funkčnosť úžasnými spôsobmi. S možnosťou premeny na tašku cez rameno sa tento šikovný doplnok prispôsobí vašim potrebám v každodennom nosení.

Jeho dizajnové prevedenie rozdeľuje hlavnú priehradku na dve samostatné časti, aby boli vaše veci organizované a dostupné. Pozoruhodným prvkom je vrecko na zips, ktoré oddeľuje dve časti a poskytuje bezpečný priestor pre cennejšie alebo citlivé predmety. Na jednej z vnútorných strán nájdete menšie vrecko na zips, ideálne na uloženie drobností, ktoré chcete mať bezpečnosť. Na druhej strane sú dve otvorené vrecká, ktoré sú ideálne na praktické a dostupné usporiadanie vaších nevyhnutných potrieb.

Na prednej vonkajšej strane tohto ruksaku máte dve vertikálne usporiadané vrecká na zips, ktoré vám poskytnú ďalší priestor na veci, ktoré chcete mať rýchlo a jednoducho po ruke.

INFORMÁCIE

Výrobky sú merané ručne, preto môže dôjsť k menšej odchýlke (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia vašej obrazovky sa farba produktov môže mierne líšiť od toho, čo vidíte na monitore.

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk