Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

CESTOVNÉ TAŠKY

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment cestovných tašiek. U nás môžete nájsť všetky veľkosti a štýly, prispôsobené potrebám a trendom našich zákazníkov.

Aby sme vyhovovali veľkostiam povoleným leteckými spoločnosťami, našu ponuku cestovných tašiek neustále aktualizujeme aj rozširujeme,

Pokojne môžeme povedať, že naše cestovné tašky sú trvácne vyrobené z odolného materiálu.

V našej ponuke nájdete cestovné tašky rôznych veľkosti,  ako je dámska cestovná taška alebo pánska cestovná taška, dokonca aj cestovnu tašku s kolieskami.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Vybrať si ideálnu cestovnú tašku nie je také jednoduché, najmä keď je prítomný zmätok v hojnosti. V našom internetovom obchode taktiež nájdete širokú škálu ponúk cestovných tašiek, pre rôzne kategórie, ktoré zoskupujeme podľa veľkosti na malé, stredné, veľké, a XL, a taktiež aj podľa ich prevedenia na ručné, a kolieskové. Ktorý štýl obľubujete? V našej kolekcii totiž dominujú vlastnosti tašiek, čo sa týka vzhľadu a dizajnu,  diktované súčasnou módou.. Tieto módne prvký sa plne odrážajú v potrebách zákazníkov, takže si môžete byť istí, že sa ocitnete tvárou v tvár v mnohých roztomilých modeloch. Je dôležité spomenúť aj naše výhodné finančné podmienky. Nízke ceny v praxi znamenajú, že si môžete obohatiť svoj šatník kvalitnou taškou za super výhodné ceny.

Ak ste si doteraz mysleli, že kvalitná a odolná taška musí byť aj drahá, tak je načase tieto predsudky prepísať. Okrem zjavnej túžby po cestovaní, čoho iného sa riadite pri nakupovaní cestovnej tašky? Ak objavujete svet, autom, vlakom alebo autobusom,  nie ste limitovaní, čo sa týka veľkosti batožiny. Letecké spoločnosti zase nakladajú s príručnou batožinou podľa prísnych predpisov. Ak nedodržíte spoločnosťami predpísané rozmerové a hmotnostné limity týkajúce sa príručných batožín, hrozia vám prísne sankcie. Už aj preto je perfektné si nájsť a vybrať cestovnú tašku, ktorá spĺňa požiadavky predpisov leteckých spoločnosti. Toto je jediná dôležitá a pozoruhodná požiadavka na cestovnú tašku, ktorá je nezávislá od vás, vo všetkých ostatných vlastnostiach Vami vybranej tašky budú rozhodujúce vaše túžby. V našej ponuke nájdete aktuálne trendy modely, ktoré sú dostupné už pár týždňov vopred, pred ďalšou sezónou. A vďaka našim pravidelným akciám nájdete tieto produkty výrazne zľavnené a zároveň sa budete tešiť z módnej, vysoko trvácnej, praktickej a cenovo dostupnej tašky.