Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Hnedá pánska peňaženka z pravej kože Veľkosť (12*10*2cm) Bonluo

Cena:
€ 25.00
€ 20.00
Zľava: 20%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: CH-8064-OILCOFFEE
Dostupnosť: Nie je na sklade

Materiál: prírodná koža

Veľkosť: 12*10*2cm

Farba
 

Popis

Peňaženka z pravej kože s dvoma otvorenými priestormi ideálnymi na bankovky a priestorom na zips, do ktorého sa zmestia aj bankovky. Máme 8 miest na bankové karty a malé vrecko na zips, ktoré sa dá použiť na mince. Máme tiež 6 priehradiek, ktoré sú ideálne na ID karty. Pánska peňaženka z pravej kože je štýlový základ, ideálny pre mužov, ktorí oceňujú funkčnosť aj sofistikovanosť. Táto peňaženka, vyrobená z najkvalitnejšej pravej kože, vyžaruje luxus a odolnosť.

Vnútro peňaženky je dômyselne navrhnuté tak, aby vyhovovalo každodenným potrebám moderného muža. Vďaka viacerým priehradkám na karty, vreckám na bankovky a vyhradenej priehradke na mince je praktická a organizovaná. Táto peňaženka si tiež zachováva štíhlu siluetu, aj keď je plne naložená, aby sa pohodlne zmestila do vrecka nohavíc alebo bundy.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk