Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

JONY Veľký hnedý kufor (74*48*27cm)

Cena:
€ 87.00
€ 69.00
Zľava: 21%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: YDL-00038-COFFEE-L
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery: 74*48*27cm

Hmotnosť: 3,95 kg

Objem: 95L

Kolesá nie sú odnímateľné

Prvý obrázok je vždy skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú orientačné.

Aká veľkosť by bola najlepšia pozri tu
Farba

Popis

Systém kódového zámku je navrhnutý tak, aby zaistil bezpečnosť vašich cenností. Továrenský kód je prednastavený na 000, ale dá sa prispôsobiť podľa potreby. Štyri kolieska otočné o 360° umožňujú jednoduchú manipuláciu a prepravu bez námahy. Bez ohľadu na to, či sa ponáhľate alebo nie, svoje veci odnesiete s ľahkosťou. Kufor môžete ťahať na dvoch alebo štyroch kolieskach, čo vám dáva slobodu vybrať si to, čo najlepšie vyhovuje vašej situácii.

Rukoväť systému je navrhnutá tak, aby bola užívateľsky prívetivá. Má teleskopický systém so stupňovitým zámkom, ktorý vám umožní nastaviť výšku podľa vašich potrieb a okolností. Ergonomická rukoväť zaisťuje ľahký pohyb bez ohľadu na to, aké ťažké predmety prenášate.

Vnútorné priehradky sú vybavené zipsami, aby boli vaše veci organizované a v bezpečí. Pomocou nastaviteľných popruhov môžete svoje oblečenie zaistiť vo vnútri, aby zostalo priliehavé.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk