Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

PALUBNÉ PRÍRUČNÉ KUFRE

Výber príručného kufra do lietadla si dobre zvážťe. Tieto príručné batožiny sú najpouživanejšie, keďže ich berieme so sebou aj na kratšie cesty, preto byť veľmi odolné.

Na našej stránke nájdete príručné kufre rôznych materiálov a tvarov, napríklad veľký kufor alebo malý kufor za výhodnú cenu lacných kufrov.

Sledujeme štandardy veľkosti príručných kufrov leteckých spoločností, aby ste si mohli vybrať veľkosť, ktorá Vám najviac vyhovuje. Nájdete tu aj palubné príručné kufre povolené pre nízkonákladové letecké spoločnosti, ako napríklad wizzair kufor 40x30x20, dokonca aj súpravu kufrov rôznych veľkostí

Tabuľku veľkostí príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

Preprava zdarma - nad hodnotu objednávky 80 EUR

Zoradiť podľa:

Výber príručnej palubnej tašky je základnou úlohou ak sa chystáte cestovať lietadlom. Parametre sú v podstate nevyhnutné pre každú cestovnú tašku. Letecké spoločnosti pracujú s konkrétnymi číslami, takže nestačí len zvážiť, na koľko dní cestujete, prioritou sú predpisy leteckej spoločnosti, ktorú chcete využiť. Našťastie sú tieto plánované metriky verejné, takže ich môžeme pozorne sledovať. Na našej stránke Vám  umožníme, aby ste si vybrali správny kufor, nie len vášmu vkusu a potrebám, ale vyhoveli aj požiadavkam  leteckej spoločnosti. Samozrejme pri výbere nemožno opomenúť ani otázku pevnosti a odolnosti. Môžu sa vyskytnúť okolnost, na ktoré žiaľ počas cestovania, hlavne lietadlom, nemáte žiadny vplyv. Preto musí byť zvolený model v neposlednom rade aj odolný. Je zrejmé, že existujú situácie, s ktorými sa žiadny kufor úplne nevyrovná, ale v zásade, pokiaľ záleži na nás, správme tú správnu voľbu.

Počas celého roka Vám ponúkame na výber, širokú škálu kufrov, ktorú možno právom nazvať špeciálnou a jedinečnosťou charakterizujúcou našu kolekciu kufrov. Náš sortiment módnych produktov sa môže pochváliť aj dobrými cenami, vďaka ktorým môžete do tohto nákupu investovať bez extra finančných nákladov. Príručná batožina, ak má parametre rešpektujúce predpisy leteckej spoločnosti a splňa aj vaše individuálne očakávania, sa stane skutočným spoločníkom na cesty. Prioritou je aj priestor na zbalenie, pretože s istotou sa môžete rozhodnúť len vtedy, ak si bez problémov zbalíte oblečenie, doplnky a ďalšie náležitosti. Balenie často nepatrí k našim obľúbeným povinnostiam, no ak má všetko svoje miesto, strach z balenia sa časom rozplynie. Výhodné ceny, príjemná ponuka a široký výber - s týmito pozitívami môžete v našom obchode počítať.