Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Kufre XL veľkosti

Náš internetový obchod vám ponúka široký sortiment textilných kufrov XL veľkosti na kolieskách, za výhodné nízke ceny.  Ideálne na dlhšie cesty, či aj rodinné dovolenky. Vyberte si kufor XL veľkosti, do ktorého sa Vám určite všetko zmesti, čo si zo sebou chcete zobrať na dovolenku. Svojou veľkosťou sú ideálne na rodinné výlety, alebo ak si chcete batožinu uložiť do nákladných priestorov lietadla. 

Látkové kufre ako aj plastové majú svoje výhody aj nevýhody. Výhodou textilných kufrov je, že sa pri nakladaní nimi nepoškodia bočné steny kufra, avšak v dažďovom počasi môžu premokať, a tým aj naše veci vo vnútri kufra sa premočia. 

Plátené kufre si vyžadujú väčšiu starostlivosť, no vďaka hrubej ľanovej tkanine sú veľmi odolné a trvácne. V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment kufrov pre každú potrebu a príležitosť, či už hľadáte plátené, alebo plastové, od mini až po XL veľkosti, rôzných farieb a modelov.

Neustále sledujeme štandné predpisy pre bezplatné veľkosti palubných príručných batožín nízkonákladovych leteckých spoločností aby sme Vám mohli ponúknuť ten najlepší výber kufrov, pre Vaše cestovanie.   

Tabuľku veľkostí príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

Pred cestovaním, a kúpou cestovného kufra na lietadlo sa navštívte našu stránku, kde určite nájdete to, čo hľadáte.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa: