Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Leonardo Da Vinci Čierny kufor s pevnými stenami Stredná veľkosť (65x25x40cm)

Cena:
€ 86.00
€ 68.00
Očakávané doručenie: 22 júl 2024
Model: LDV-3036-BLACK-M
Dostupnosť: Nie je na sklade

Veľkosť: 65 x 25 x 40 cm

Vonkajší materiál: ABS/PC zloženie

Vnútro: mikrovlákno

Farba
 

Popis

Stredne veľký kufor s trojmiestnym výrobným kódom s číslom 000, dá sa nastaviť podľa vašich predstáv, kolieska sa otáčajú o 360 stupňov, dá sa ťahať na 2 alebo 4 kolieskach. Vnútri je veľká samostatná priehradka na dvojitý zips a sieťované vrecko, zapínanie oblečenia zabezpečujú dva priečne popruhy, ktoré pomáhajú zaistiť predmety počas cestovania.

Stredne veľký kufor je ideálnou voľbou na dlhšie cesty a ponúka ideálnu rovnováhu medzi úložnou kapacitou a prenosnosťou. Vďaka svojim rozmerom sa tento kufor ľahko prispôsobí vašim potrebám pri balení, či už plánujete dlhšiu dovolenku alebo služobnú cestu. Manévrovateľnosť kufra zaisťujú jeho viacsmerné kolieska, uľahčujúce jeho pohyb na letiskách, železničných staniciach alebo v hoteloch. Nastaviteľná teleskopická rukoväť vám poskytuje flexibilitu pri preprave a umožňuje vám vybrať si správnu výšku.

Či už sa pripravujete na dovolenku alebo obchodné stretnutie, kufor strednej veľkosti je praktickým a štýlovým spoločníkom, ktorý vám uľahčí cestovanie organizovane a bez starostí.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk