Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Dámske peňaženky

Hľadáte dámsku peňaženku? Ste na správnom mieste! Jedným z prejavov osobného štýlu v prípade ženy je peňaženka. Musí byť módna, štýlová a praktická.

Vyberte si z našich veľkých a malých peňaženiek podľa toho, či je pre vás dôležitejšia úspora miesta alebo vzhľad. Aby sme vám uľahčili konečné rozhodnutie, predstavujeme vám aj veľmi roztomilé menšie peňaženky dokonca odolné a praktické dámske kožené peňaženky. Navštívte našu ponuku a vyberte si tú najvhodnejšiu peňaženku pre vás!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Je nevyhnutné mať peňaženku správnej veľkosti a dizajnu. Je potrebné pre bezproblémový život. Keďže ide o úžitkový predmet, ktorý chytíte do ruky niekoľkokrát denne, nezáleží len na jeho vzhľade, ale aj kvalite. Nič nie je otravnejšie, ako keď sa novo zakúpený produkt po pár použitiach rozbije, vybledne alebo inak stratí svoju hodnotu. Ak si vyberiete z ponuky dámskych peňaženiek z nášho internetového obchodu, nebudete sklamaní, keďže tieto kúsky dokážu dokonale vyhovieť vašim potrebám. Vo výbere nájdete aj extra veľké kúsky, do ktorých sa pohodlne zmestia nielen drobné mince a hotovosť, ale aj vernostné karty, bankové karty, kreditné karty a iné osobné doklady, ktoré chcete nosiť so sebou.

Niektoré ženy uprednostňujú menšie peňaženky, pretože aj tie sa ukážu ako úplne postačujúce. No aj potom nájdete veľmi žiadanú peňaženku, keďže naša kolekcia obsahuje takmer všetky veľkosti dámskych peňaženiek. Produkty sa líšia nielen veľkosťou, ale aj farbou, vzorom, textúrou, tvarom a dekoráciou. Bez ohľadu na to, akú peňaženku ste si pre seba vysnívali, u nás máte záruku, že nájdete model, ktorý si okamžite získa vaše srdce. Samozrejme, nezáleží len na vzhľade, akú hodnotu má peňaženka, ak svojmu majiteľovi neposkytuje praktické využitie? Ani v tomto smere nebudete sklamaní, pretože nami ponúkané produkty disponujú množstvom menších, väčších vreciek, ktoré vám umožňujú prehľadne a pohodlne oddelene odkladať mince, bankovky a iné veci. Nech už je vaša vysnívaná peňaženka akákoľvek, nájdete produkt, ktorý vyhovuje vášmu štýlu a plne vyhovuje vašim potrebám.