Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Ruksaky z pravej kože

Naše ruksaky z pravej kože sú veľmi moderné, praktické a ľahko sa čistia.

Batoh z pravej kože je citlivý a vyžaduje si pravidelnú starostlivosť, ktorú nám však odvďačí. Ak sa budeme o pravú kožu starať, budeme  mať originál ruksak z pravej kože, možno aj na doživotie. 

Navštívte našu ponuku, možno práve tu nájdete svoju vysnívanú koženú tašku!

Objednávka nad 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA !

Zoradiť podľa:

Vzhľad koženej taške je zvláštny a jedinečný. Okamžite si ho všimnú aj v dave. Koža už ako surovina má lesk, ktorý sa nedá ničím iným nahradiť. Hoci je používanie umelej kože rozšírené, ani tie najvydarenejšie varianty nemôžu konkurovať modelom z prírodnej kože, rozdiel je jasne viditeľný voľným okom. Kožený batoh vyžaduje jemné zaobchádzanie. Nie je to jednorazová taška. Na druhej strane je to typ tašky, ktorá vám tisícnásobne vráti vašu pozornosť a starostlivosť. Nie je to sezónny produkt. Nepreháňame, keď povieme, že dobre udržiavaný a starostlivo ošetrovaný model môže slúžiť desiatky rokov, a to v plnej kráse a úžitkovosti. Plynutie času nemá na koženú tašku žiadny negatívny vplyv. Navyše, po dlhých rokoch môže material získať hlbšiu farbu, ak ste, samozrejme, zvolili prirodzený odtieň. V paletke nájdete prírodné, maľované či farebné alternatívy.

V našej kolekcii nájdete elegantné, športové aj každodenné modely. Nákup si tak môžete plne prispôsobiť svojmu osobnému štýlu. Atraktívne štýlové prvky koženého batohu hovoria samy za seba. Nevyžaduje sa žiadna špeciálna analýza. Na určenie hodnôt takejto tašky stačí jeden pohľad. Ale čo vnútorný dizajn batohu? Batoh má totiž skvelú funkčnosť, ak sa ľahko zbalí a ľahko sa s ním manipuluje. Ak je chaos jediným organizačným princípom v školskej taške, určite to nie je ideálna situácia. Preto je možné naše modely zabaliť rýchlo, efektívne a prehľadne. Paleta kožených tašiek je v odtieňoch doslova rôznorodá. Nájdete variácie s radikálne odlišnými parametrami, a preto uspokojuje všetky potreby: krásu, hodnotu, praktickosť.