Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Youtube videá

silikónová skladacia modrá fľaša na vodu BPA Free, Bonluo

Cena:
€ 15.00
€ 12.00
Očakávané doručenie: 22 júl 2024
Model: CH-M566-BLUE
Dostupnosť: na sklade

Veľkosť: 22,5 cm

Zložená: 6,5 cm

Pred prvým použitím sa odporúča fľašu nechať vyvetrať, pretože môže jemne zapáchať novým plastom. Po niekoľkých použitiach a umytiach tento zápach úplne zmizne a fľaša bude pripravená na bežné používanie bez ovplyvnenia chuti vody.

Farba
 
Množstvo:kus

Popis

Skladacia silikónová fľaša na vodu bez obsahu BPA je ideálnym partnerom pre tých, ktorí vedú aktívny a zdravý životný štýl. Vyrobená z vysoko kvalitného silikónu, táto fľaša je úplne bezpečná pre zdravie, pretože neobsahuje toxické látky ako BPA. Môžete si tak byť istý, že vo vode, ktorú konzumujete, nedôjde k žiadnemu škodlivému prenosu látok.

Vďaka inovatívnemu a kompaktnému dizajnu sa fľaša na vodu ľahko zloží, keď sa nepoužíva, čo šetrí miesto a uľahčuje prenášanie pri cestovaní, v posilňovni alebo kempovaní. Tesné veko zaisťuje, že nedôjde k úniku vody, takže si môžete byť istí, že vodu budete mať vždy po ruke, bez toho, aby ste si zašpinili batožinu alebo sa obávali možného úniku.

Skladacia fľaša na vodu je opakovane použiteľná a pomáha znižovať plastový odpad a chrániť životné prostredie. Môžete ho teda použiť niekoľkokrát, čím sa eliminuje potreba kupovať plastové fľaše na vodu, ktoré spôsobujú znečistenie.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk