Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Silvia Rosa čierna crossbody kabelka Veľkosť (28x28x7cm)

Cena:
€ 26.00
€ 21.00
Očakávané doručenie: 28 jún 2024
Model: SR-5868-BLACK
Dostupnosť: Nie je na sklade

Veľkosť: 28 x 28 x 7 cm

Dĺžka ramenného popruhu: 138 cm

Silvia Rosa je značka, ktorá vyrába ekologické kožené tašky, ktoré sa spracovávajú v Taliansku a my sme sa rozhodli byť súčasťou našej ponuky, pretože ako materiály, tak aj povrchová úprava sú veľmi dobre spracované, vďaka svojej bezchybnej kvalite si súčasní aj potenciálni zákazníci túto značku zamilujú . V Rumunsku je to značka už známa a milovaná mnohými ľuďmi.Mnoho modelov od ruksakov až po crossbody kabelky vo veľmi pestrých farbách, ktoré sa dajú zladiť ku každému outfitu a akejkoľvek udalosti. Túto značku odporúčame tým, ktorí vedia oceniť kvalitu a moderný štýl.

Farba
 

Popis

Módna dámska crossbody kabelka s dvoma malými prednými vreckami na zips. Jej vnútorná priehradka je rozdelená na dve časti vreckom na zips, takže je možné ju zbaliť na troch miestach. Vnútri a vzadu je navrhnuté ďalšie malé vrecko, ktoré je vhodné aj na uloženie kľúčov, dokladov alebo mobilného telefónu.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk