Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Silvia Rosa Dámsky vínový eko kožený ruksak Veľkosť (32*13*24cm)

Cena:
€ 42.00
€ 33.00
Očakávané doručenie: 28 jún 2024
Model: SR-8090-WINE
Dostupnosť: Nie je na sklade

Veľkosť: 32*13*24cm

Materiál: ekologická koža

Farba
 

Popis

Dámsky ruksak z ekokože s dvoma veľkými priehradkami, hlavný priestor má malé vrecko na zips na drobnosti. Druhá priehradka je bez vreciek, na prednej vonkajšej strane nájdeme veľké vrecko na zips a stredne veľké vrecko na magnetický klip. Na vonkajších stranách sú tiež valcové vrecká a zadná časť batohu je doplnená o malé vrecko na zips na predmety, ktoré chceme mať po ruke. Ruksak je možné nosiť ako denne, tak aj pri zvláštnych príležitostiach, pretože jeho dizajn umožňuje športový aj elegantný outfit.

Silvia Rosa je značka, ktorá vyrába ekologické kožené tašky, ktoré sa spracovávajú v Taliansku a my sme sa rozhodli byť súčasťou našej ponuky, pretože ako materiály, tak aj povrchová úprava sú veľmi dobre spracované, vďaka svojej bezchybnej kvalite si súčasní aj potenciálni zákazníci túto značku zamilujú . V Rumunsku je to značka už známa a milovaná mnohými ľuďmi.Mnoho modelov od ruksakov po crossbody kabelky vo veľmi pestrých farbách, ktoré sa dajú zladiť ku každému outfitu a na akúkoľvek udalosť.Túto značku odporúčame tým, ktorí vedia oceniť kvalitu a moderný štýl.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk