Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Sivý organizér/taška na plienky Veľkosť 18*33*23cm Bonluo

Cena:
€ 19.00
€ 15.00
Očakávané doručenie: 22 júl 2024
Model: CH-SL-SN40-GREY
Dostupnosť: na sklade

Rozmery 18*33*23 cm

Materiál: plsť

Farba
 
Množstvo:kus

Popis

Organizér na plienky a doplnky z polyesterovej plsti je ideálnym riešením pre udržanie všetkých náležitostí bábätka v poriadku. Tento organizér vyrobený z odolného a ľahko udržiavateľného materiálu ponúka pevnú a flexibilnú štruktúru vďaka odnímateľnej deliacej stene, ktorá umožňuje konfiguráciu priehradiek podľa potrieb.

Vnútorná deliaca stena je odnímateľná, čo umožňuje prispôsobiť vnútorný priestor podľa potreby. Môžete vytvoriť niekoľko malých priehradiek alebo jeden veľký priestor pre objemnejšie predmety.

Po stranách organizéra je 8 otvorených vreciek, ktoré poskytujú ďalší priestor pre menšie predmety, ako sú hračky, krémy, obrúsky alebo fľaše. Tieto vrecká poskytujú rýchly a jednoduchý prístup k veciam, ktoré najčastejšie potrebujete.

Vďaka robustným rukovätiam si organizér môžete vziať so sebou kamkoľvek, vďaka čomu je ideálny na použitie doma aj na cestách.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk