Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

DÁMSKE KABELKY

Dámske tašky v našej ponuke sú mimoriadne všestranné, odlišné farbou, veľkosťou, tvarom, ale aj popruhom. 

Naša kolekcia pozostáva z mnohých kategórii, vrátane luxusných dámskych kabeliek, crossbody tašiek, príručných dámskych tašiek, ale nájdete u nás aj kožené notebook tašky. 

Vďaka našej širokej farebnej palety, si môžete vybrať dámske kabelky, či crossbody tašky hodiace sa špeciálne vášmu v kusu, alebo k danej príležitosti.  

V každej jednej kategórii si môžte vyberať zo spústa variácií.

Navštívte našu ponuku a nájdite si svoju vysnívanú tašku. 

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Ak je vaším snom trendová, štýlová dámska taška, ktorá môže byť vaša za prijateľnú cenu, ste na správnom mieste. Ponúkame Vám jedinečné podmienky na trhu (nehovoriac o rozmanitosti sortimentu), ktoré sú nenapodobiteľné a zaručene ich nenájdete nikde inde. Výhodné ceny sa snúbia s kvalitou, takže obraz je kompletný. Produkty v našej kolekcii často obmieňame a obnovujeme, Keďže sme v priamom kontakte s dodávateľom. Týmto spôsobom sa môžeme ľahko prispôsobiť smerovaniu trendu a sme pripravení ponúknuť vám tie najhorúcejšie produkty. Naša kolekcia pokrýva široké spektrum, kde môžete objaviť veľmi špeciálne modely vo veľkosti aj štýle. Toto nie je miesto pre obyčajné, jednotvárne tašky, tu ožíva exkluzivita. Nič to nedokazuje lepšie ako rozmanitosť sortimentu a fakt, že sme minimálne o krok pred sezónou.

Už od marca môžete obdivovať našu letnú kolekciu . Táto rýchlosť je typická pre celý rok. Takže výberom nás máte pozičnú výhodu, pretože si obohatíte život o módnu tašku skôr, než väčšina investuje do svojho posledného nákupu kabelky. Môžete byť lídrom vo svete trendov. Odporúčame vám venovať pozornosť aj špeciálnym akciám, pretože nájdete výnimočné príležitosti. Už aj tak priateľské ceny naozaj prídu k vám dispozícii . S týmito pozitívami vám zostáva už len dokončiť objednávku. Vybrať si tú správnu tašku pri tak širokej ponuke nie je jednoduchá záležitosť, no jedno je isté. V našej ponuke nájdete len trendy a cenovo atraktívne tašky. Okrem toho si môžete užívať výhody výberu, ktorý sa neustále obnovuje. Za takýchto okolností môžete ľahko nájsť svoju obľúbenú tašku.