Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Elegantné kabelky

Hľadáte elegantnú a lacnú dámsku kabelku? Ste na správnom mieste! Na našej stránke nájdete široký sortiment kabeliek v niekoľkých rôznych štýloch, či už obalkové kabelky, alebo kabelky na retiazke či s kryštálikmi swarovski.

Každá žena by mala mať príležitostnú kabelku, pretože nikdy neviete, kedy sa v kalendári objaví nejaká slávnostná udalosť.

V našej kolekcii nájdete široký sortiment kabeliek rôznej farby, či už elegantných dámskych kabeliek na retiazke, alebo  obálkových kabeliek za akciovú cenu.  

Navštívte našu kolekciu a nájdite perfektnú kabelku na tú správnu príležitosť.

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Ak sa denne staráte o svoj zovňajšok, určite si starostlivo vyberiete oblečenie a doplnky, ktoré vám pri zvláštnych príležitostiach dodajú elegantný vzhľad. Výber správnej kabelky je pre dámy často výzvou, keďže štýl exteriéru a interiérový dizajn sú rovnako dôležité. Výber štýlových tašiek v našom obchode je bohatý na produkty, ktoré už nespočetnekrát preukázali svoju dokonalosť. Čo sa týka vzhľadu tašiek, každá poteší svojho majiteľa jedinečným dizajnom a zároveň umožňuje praktické využitie. Z hľadiska textúry sú tašky vyrobené z lakovanej kože, koženky, ekologickej kože alebo polyesteru podľa aktuálnych módnych trendov, v rôznych farbách.

V ponuke sú mimoriadne obľúbené farby ako šampanské, rosegold, zlatá, perleťová a klasická čierna. Ak sa na kabelky pozriete bližšie, zistíte, že tvar a zdobenie každého modelu nie je obyčajné, a preto máte teraz možnosť nájsť kabelku, ktorá dostatočne vyjadrí vašu osobnosť. Či už sa chystáte na svadbu,  na špeciálnu rodinnú udalosť, na stretnutie s priateľmi alebo akúkoľvek inú slávnostnú udalosť, naše štýlové kabelky splnia vaše očakávania v každom smere. Napriek kompaktným rozmerom sú tieto tašky prekvapivo priestranné pre všetky potrebné veci. Môžete nájsť kabelky so štíhlymi, elegantnými rúčkami alebo také, ktoré sa dajú nosiť cez rameno s bočným popruhom. V neposlednom rade tu nájdete aj obálkové tašky s minimalistickým dizajnom.