Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Plážové tašky

V našom sortimente nájdete plážové tašky rôznych farieb a veľkostí, ale taktiež aj rôznych štýlov za akciovú cenu. 

Plážové tašky sú z nepremokavých materiálov, Naše plážové tašky sú pohodlné do ruky, ale môžete ich nosiť aj ako tašky cez rameno. 

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Vďaka svojmu roztomilému vzhľadu a praktickému dizajnu môže plážová taška prispieť k nezabudnuteľným zážitkom na pláži. Samozrejme pri výbere plážovej tašky je dôležité, aby veľkosť, zvolený model, a aj farba bola nepochybne podľa vášho vkusu. S modelmi plážových tašiek vyrobenými z plátna, alebo látky sa ľahko manipuluje, ich čistenie taktiež nie je výzvou, čo je pozitívum, pretože na pláži sa môže dôjsť rôzným nečakaným nehodám ako: mokrý bahnitý piesok alebo škvrna od zmrzliny. Čistenie plážovych tašiek mokrou handričkou. Ponúkame Vám široký výber ako z hľadiska veľkosti, tak aj farby. Produkty z našich kolekcií určite nie sú všeobecné. Na rozdiel od radu produktov dostupných na trhu, naše plážové tašky stelesňujú bezprecedentnú rozmanitosť a jedinečnosť. Pred plážovou sezónou u nás môžete objaviť najnovšie modely, ktoré verne odrážajú štýlové charakteristiky diktované súčasnou módou: sú atraktívne, neodolateľné a dostupné, priestranné a praktické.

Aj keď je vzhľad a štýl plážových tašiek dôležitý,  ich cenová dostupnosť takisto musí zodpovedať Vaším predstavám a spĺňať Vaše želania. Vďaka našim priateľským cenám môžete nakupovať naše plážové tašky bez finančných obetí, takže niet pochýb, že pri hľadaní tašky ste u nás na najlepšom mieste. Najdôležitejším kritériom vo chvíľach hľadania je byť si presne vedomý svojich túžob. Je zrejmé, že ak si so sebou na pláž rada beriete veľa vecí, tak preferujete väčšie tašky, no ak vám stačia žabky a uterák, tak minitašky sú pre vás ako stvorené. Dokonalá plážová taška splní všetky vaše potreby a najdôležitejšie veci budete mať vždy po ruke. Takže bez ohľadu na to, pre ktorý model sa nakoniec rozhodnete, ak budete počúvať svoje srdce, nebudete sklamaný.