Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Kabelky Crossbody

V našej širokej ponuke dámskych tašiek nájdete dámske kabelky, kožené kabelky a taktiež aj veľmi obľubené crossbody kabelky. Crossbody kabelka, ako aj ostatné kabelky sú v ponuke rôzných farieb, takto si môžete objednať hoci aj koženú kabelku k akejkoľvek príležitosti.  

Či sa chystáte do prírody, prechádzku mestom, na oslavy, alebo elegantnú večeru, naše crossbody kabelky, a dámske kabelky budú dokonalým doplnkom vášho outfitu

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Ak je pre vás pohodlie v každodennom živote dôležité, potom určite premýšľajte nad taškou, ktorú si chcete vziať so sebou.
Bočná crossbody kabelka si v posledných rokoch získala úžasnú obľubu, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na to, ako veľmi nám zjednodušuje život. Či už sa chystáte do práce, na nákupy alebo na výlet s priateľmi, starostlivo vybraná crossbody kabelka vždy splní vaše potreby. Vďaka popruhu ju môžete nosiť jednoducho na ramene alebo ako crossbody tašku. Obrovskou výhodou týchto typov tašiek je, že obe ruky zostávajú pri prenášaní voľné, takže nekomplikuje žiadnu činnosť. Keďže sú ramienka nastaviteľné, ich dĺžku si môžete prispôsobiť podľa vlastnej veľkosti tela. Niektoré modely majú aj rúčku, čo umožňuje ich nosenie ako kabelky.

Pokiaľ ide o výber bočných crossbody kabeliek, nájdete širokú škálu modelov. Existujú menšie a väčšie veľkosti tašky. Kabelky líšia sa veľkosťou, farbou, vzorom, tvarom a textúrou. Naše crossbody kabelky sa hodia nielen na jednoduchšie bežné nosenie, ale nájdu si aj jedinečné zdobené kúsky na špeciálne príležitosti, kedy všetci dbáme viac na vzhľad. Ak si nájdete čas a navštívite našu stránku, veľký výber môže byť trochu mätúci, no keď sa na produkty pozriete bližšie a prečítate si ich popis, nájdete perfektnú tašku. Samozrejme, ak vám môžeme s čímkoľvek pomôcť, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis, ktorý vám poskytne ďalšie informácie a odpovie na vaše otázky.