Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Ručné kabelky

Hľadáte dámsku ručnú kabelku?? Ste na správnom mieste! Na našej stránke nájdete široký sortiment ručných kabeliek v  rôznych štýloch, farbách a veľkostiach, či už športové príručné tašky, elegantné kabelky, alebo notebook tašky.

Vďaka ramennému popruhu  môžete ručné kabelky všestranne a praktický využiť. 

Väčšina ručných kabeliek ma taktiež aj pripínateľný popruh cez rameno, pomocou ktorého sa dá ľahko a rýchlo premeniť na crossbody kabelku,  v závislosti na nastaviteľnosti popruhu. 

Na slávnostné udalosti si vyberte jednu z našich elegantných kabeliek!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Ako spoznáte dokonalú kabelku? Teraz môže byť váš za mimoriadne priaznivú cenu a v trendy, ženskom štýle. Ľahko nájdete ten správny model pre vás, lebo u nás široký výber to zaručuje. Výrobky sa bez výnimky vyznačujú štýlom a praktickosťou. Väčšina dizajnov kabeliek sa môže pochváliť aj popruhom, takže sa dajú nosiť cez rameno ako váš najnovší pútavý nákup. Prvá otázka, ktorá sa objaví v procese vyhľadávania, je, aký štýl tašky chcete? Je športový dizajn ideálny, pretože denne beháte z miesta na miesto v neustálom pohybe? Alebo dávate prednosť elegantnej kabelke? V podstate je jedno, za ktoré tašky budete hlasovať, pretože perfektnú kabelku nájdete v našej kolekcii.

Pred ďalšou sezónou sa môžete pozrieť na naše dámske kabelky, ktoré svojím štýlom vyčnievajú z alternatív dostupných na trhu. A ak by to nestačilo, pridávame dobré ceny, čím ponúkame maximum vo všetkých ohľadoch. Vďaka pekným podmienkam vás pozývame na výber z niekoľkých modelov: športový na každodenný život, na príležitosti, ktoré chcú eleganciu. Množstvo širokého sortimentu môže byť mätúce pri rozhodovaní, preto vás pozývame na výber niekoľkých kabeliek vo virtuálnom košíku. Môžete tak byť pripravení na každú situáciu a nosiť svoj nový nákup so sebou. Aj keď sú estetické vlastnosti kabelky nepochybne dôležité, tasky nemala by byť ohrozená ani užitočnosť, najmä z hľadiska dlhodobého spokojného používania. Široký výber, dobré ceny a priateľské podmienky vytvárajú prostredie pre úspešný nákup.