Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Tmavomodrý Veľký textilný cestovný kufor s kolieskami (75x28x46)

Cena:
€ 95.00
€ 75.00
Zľava: 21%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: YDL-029-BLUE-L
Dostupnosť: na sklade

Rozmery 75*28*46cm

Hmotnosť: 4,6 kg

Objem: 96L

Max. výška rukoväte (2 stupne) - 120 cm

Kolesá sa nedajú demontovať!

Aká veľkosť by bola najlepšia pozri tu
Farba
Množstvo:kus

Popis

Kufor s mäkkými stenami je dokonalým spoločníkom na cesty. Vďaka flexibilnému dizajnu a odolnej konštrukcii vám tento kufor pomôže udržať vaše osobné veci v bezpečí a usporiadané počas vašich ciest. Mäkké steny kufra umožňujú väčšiu flexibilitu pri umiestnení predmetov rôznych veľkostí a tvarov a odolný materiál poskytuje ochranu pred poškriabaním.

Vďaka šikovne umiestneným vnútorným a vonkajším vreckám budete mať rýchly prístup k základným veciam a systém bezpečného uzatvárania vám pomôže cítiť sa bezpečne pri vašich veciach. Vo vnútri kufra sa ľahko manévruje vďaka teleskopickej rukoväti a odolným kolieskam, tento kufor s mäkkými stenami robí cestovanie príjemným a bezstarostným zážitkom.

Vďaka bezpečnostnému systému s trojmiestnym kódovým zámkom sú osobné veci uložené v kufri v bezpečí. Výrobný kód: 000, ktorý je možné ľubovoľne zmeniť. Výsuvná rukoväť sa dá upevniť v dvoch výškach. Vo vnútri je veľké sieťované vrecko na zips a popruh na upevnenie oblečenia

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.

Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk