Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

RYANAIR príručné kufre (40x20x25 cm)

Predpisy o veľkostiach príručnej batožiny spoločnosti RYANAIR sa od 1. novembra 2018 zmenili.

Kufor s maximálnymi rozmermi 40x20x25 cm je povolený na palube lietadla RYANAIR zadarmo!

Ak si k letenke zvolíte službu prednostného nástupu do lietadla Plus, Flexi Plus alebo Family Plus s 2 príručnými batožinami, môžete si na palubu bezplatne zobrať 2 príručné batožiny s maximálnymi rozmermi: 55x40x20 cm (maximálne 10 kg), a 40x20x25 cm .

Naša predajňa Vám ponúka široký sortiment kufrov o veľkostiach 40x20x25,cm, jedná sa o malé kufre za výhodné ceny.

Je dôležité venovať pozornosť presne uvedeným rozmerom, pretože ich prekročenie môže viesť k možným sankciám.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Naše príručné palubné kufre RYANAIR vo všetkých parametroch vyhovuje predpisom stanoveným leteckou spoločnosťou. Predpisy leteckej spoločnosti Ryanairu umožňujú prepravu jedného kufra na palube s rozmermi 40x30x20 cm. K letenke si samozrejme môžte doplatiť, a v tom prípade využiť ich doplnkovú službu, ktorá vám umožní prevážať dve príručné batožiny v rôznych rozmeroch, teda aj v tomto prípade budete vo veľkostných rozmeroch obmedzený. Robíme všetko pre to, aby sme našich zákazníkov informovali čo najpresnejšie, pretože nevenovanie dostatočnej pozornosti môže viesť k finančným sankciám. Tomuto scenáru sa oplatí vyhnúť, preto u nás nájdete produkty, ktoré spĺňajú kritériá diktované leteckými spoločnosťami. Za svetom obmedzení sa však pozrime na naše moderné príručné palubné kufre so sympatickými cenami. Upokojujúcim faktom je, že ktorúkoľvek možnosť si vyberiete bude v súlade s predpismy leteckých spoločnosti.

Vďaka módnemu dizajnu si môžete obohatiť život vybraným modelom kufra zladeným s vašimi predstavami nielen veľkosťou, ale aj leskom a vzhľadom. Príručné palubné kufre sa do našej kolekcie dostávajú týždne pred ďalšou sezónou, čo znamená, že nákupom u nás môžete motivovať aj svojich priateľov. Prečo si neobjednať presne ten typ, ktorý vám prirástol k srdcu? Príručny palubný kufor , alebo príručná palubná batožina rozmerov zodpovedajúcich predpisom leteckej spoločnosti Ryanairu môže byť vaša za veľmi výhodnú cenu. Výhodné finančné podmienky dokonca umožňujú nákup hoci aj viacerých modelov. Trvanlivosť nemôže byť spochybnená, u naších kufrov je to špecifické kritérium. To všetko má za následok výhodné nákupné podmienky, vďaka ktorým sa môžete prezentovať kuframi najnovších modelov a trendov.