Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu
Vy ste navštívili: Hlavná stránka >

RUKSAKY

RUKSAKY

V našom internetovom obchode nájdete široký sortiment  ruksakov a batohov. Výberom podľa kategórií nájdete presne tie typy, ktoré vás práve zaujímajú.

U nás nájdete ruksaky pre rôzne štýly, ako sú školské ruksaky alebo ruksaky do škôlky, cez dámske kožené ruksaky až po pánske športové ruksaky. 

Pozrite si našu ponuku batohov a ruksakov!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Ruksaky a batohy sú najvyhľadanejšimi taškami,  keďže sú veľmi pohodlné na nosenie, sú ideálnou voľbou do každého ročného obdobia, a každú vekovú kategóriu. Do tejto rodiny produktov nepatria len školské tašky, ale aj trendy dámske ruksaky z umelej, či aj z pravej prírodnej kože. ktoré sú svojim tvarom a materialom nielen štýlové, ale aj veľmi elegantné. Bez ohľadu na konkrétny model, ktorý preferujete, nevyhnutné je, aby bolo dizajnové prevedenie ramien a chrbta optimálny pre zdravé držanie tela. Ak sa Vám bude nosiť svoj novo zakúpený ruksak pohodlne, určite si ho budete užívať ešte dlhé roky. Keďže u ruksakov a batohov sú veľmi dôležité detaily týkajúce jeho prevedenia, prejdíme taraz k niekoľkým dôležitým praktickým informáciám.  Ruksaky a batohy sú modely tašiek stvorené na ukladanie veľkého množstva vecí v priestrannom priestore. To že koľko do ních môžme naložiť, samozrejme závisí od samotnej veľkosti tašky a jej parametrov.  No nepopierateľným faktom je, že úložné priestory aj tých najmenších modelov sú vytvorené tak, aby sa dali veľmi dobre naložiť. V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment produktov, čo znamená nevídaný výber. Neustále aktualizujeme naše zásoby a sprístupňujeme najnovšie modely pre ďalšou sezónu, už mesiace pred konkurenčnými stránkami.

Slovo ŠPECIÁLNY je asi najlepším ukazovateľom, keď sa snažíme popísať celý rad našich ruksakov a batohov. Na našej stránke môžete objaviť špeciálne, jedinečné, módne a trendy ruksaky, školské, pracovné ale aj športové batohy. A  ak by toto všetko nestačilo, spomenieme aj naše výhodné ceny, vďaka ktorým si môžete zakúpiť viacero modelov ruksakov a batohov súčasne. Módne, atraktívne typy majú okrem estetiky aj iné pozoruhodné pozitíva aj z hľadiska praktickosti. Je zrejmé, že rozdiel medzi školskou taškou a typom určeným na bežné nosenie je z hľadiska parametrov veľký. Preto ak sa neviete ešte rozhodnuť, je najlepšie pri hľadaní daného modelu, modely ktoré ste si obľúbili, kliknutím na ikonu srdiečka pridať medzi obľúbené produkty. Neskôr si sortiment svojích obľúbené produkty môžete rozširovať, upravovat, a nakoniec aj zákúpiť za veľmi výhoné ceny.