Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu
Vy ste navštívili: Hlavná stránka >

KUFRE

KUFRE

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment  kufrov. Tu si môžete vybrať ten najvhodnejší kufor pre vás. Naše kufre  sú vyrobené z rôznych materiálov, či už z textilu alebo plastu v rôznych farbách a prevedeniach. Ešte pred cestovaním sa oplatí navštíviť našu stránku, kde určite nájdete to, čo potrebujete.

V sortimente máme aj detský kufor. Naša predajňa tiež obsahuje kufre rôznych veľkosti, napríklad malé alebo veľké kufre. To všetko nájdete za skvelú cenu lacných kufrov.

Dodržiavame štandardy veľkosti príručnej batožiny leteckých spoločností Wizzair a RYANAIR, čím vám určite uľahčíme výber najvhodnejšieho kufríka.  

V ponuke nájdete aj kufre s rozmermi 40x30x20cm alebo 55x40x20cm povolené nízkonákladovym leteckým spoločnostiam.

Tabuľku veľkostí povolenej príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Kufor a príručnú batožinu, ktorá spĺňa všetky vaše potreby, možno právom nazvať spoločníkom na cestach. Správne vybratý kufor, bude určite Vaším idálným spoločníkom ktorý vam cestovanie uľahčí. Zbalenie nevyhnutných vecí a príprava cestovnej batožiny (čo väčšinou nie je príjemná záležitosť) je jedná z praktických organizácii vášho cestovania. Je nevyhnutné, aby ste si nielen oblečenie ale aj doplnky, ktoré sú vášmu srdcu dôležité zbalili do pohodlnej a praktickej batožiny. Ak nechcete odcestovať bez nevyhnutného fénu alebo obľúbených topánok, je dôležité nájsť model kufra nielen so správnými rozmermi, ale aj v potrebnom prevedení, aby Vás  neskôr nezastihli nepríjemné prekvapenia.  Modely plastických kufrov sú najobľúbenejšie, čo nie je prekvapujúce.  Ich trvanlivosť je hmatateľná a jasne viditeľná aj voľným okom. Ak ste niekedy nútení cestovať v nie najlepších a ideálnych podmienkach, odporúčame vám zahlasovať za túto kategóriu kufrov, pretože kufre a plastovým exteriérom znesú výzvy cestovania vynikajúco, či už má ísť o nesprávnu manipuláciu s kufrom na letiskách, alebo nečakané extrémné počasie, ktoré Vás počas cestovania môže zastihnuť.

 

Ak hľadáte kufor alebo palubovú príručnú tašku na cestovanie s lietadlom, ste na tom správnom mieste. Veľkosť kufra, či už palubného príčučného kufríka je každopádne veľmi dôležitá ale najmä v tejto oblasti. Je to spôsobené tým, že letecké spoločnosti pracujú s konkrétnymi veľkosťami kufrov, a tým Vám každopadne uľhčia vybrať si model, ktorý je dokonalý nielen z hľadiska veľkosti ale aj vzhľadu. Naša stránka ponúka výber kufrov a palubných príručných kufríkuv počas nielen cez dovolenkovú lenú sezónu, ale počas celého roka.  Keďže kategória kufrov a palubných príručných kufríkov je veľmi hľadaná a žiadaná, naša kolekcia týchto produktov je aktualizovaná každú sezónu. Okrem širokého výberu vás samozrejme nesklamú ani ich ceny. Pomer ceny a hodnoty týchto produktov  je viac než vynikajúca a to je jedno z hlávných kritérií, ktorému by ste mali venovať veľkú pozornosť. Keďže v našej predajni nájdete veľmi výhodné finančné podmienky, vďaka tomu si môžete u nás zakúpiť aj viacero produktov súčasne. Kufor je práve ten produkt, z ktorý je dôležité mať nie len v jednej, ale vo viacerých veľkostiach, pretože dvojdňový výlet zjavne nevyžaduje toľko vybavenia ako dvojtýždňová dovolenka. S našou pomocou kufrov a palubných príručných kufríkov sa môžete pripraviť na vaše pár dňové ale aj viac týždňové dovolenky s ľahkosťou a bez kompromisov.