Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Crossbody tašky

Pánske Crossbody tašky sú veľmi hľadané, a obľúbené vďaka svojej praktickosti a všestrannej využiteľnosti.

Tieto tašky sú dostupné v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách, takže sa môžu hodiť na akúkoľvek príležitosť či outfitu. Mnohé z nich majú usporiadané vnútorné priehradky alebo vrecká na zips, aby boli veci organizované a ľahko dostupné. Vo všeobecnosti sú mužské crossbody kabelky obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí sú stále na cestách, chcú mať voľné ruky a potrpia si aj na výzore.

Muži si volia dostatočne veľkú crossbody tašku hlávne na zápisník a peňaženku. Študenti si môžu vybrať väčšiu crossbody tašku vhodnú na knihy, zošity ale aj notebook.

Navštívte našu ponuku a vyberte si tú najlepšiu pánsku crossbody tašku pre vás!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Najväčšou výhodou crossbody kabelky pre mužov je jej praktickosť. Muži majú skôr menší záujem o vonkajší estetický vzhľad, ešte menší záujem o nadrozmerné doplnky, na rozdiel od žien, ktoré opakovane volia modely, ktoré ponúkajú čo najviac vnútorného priestoru a viac myslia na svoj vonkajší vzhľad. Existuje však rovnováha, pretože výrobcovia zabezpečujú, aby crossbody taška pre mužov bola praktická a zároveň štýlová. V našej kolekcii si môžete vybrať z týchto kvalitných a atraktívnych alternatív. Ako už bolo spomenuté vyššie, väčšinou sú stredobodom pozornosti malé verzie. Ide o také malé modely, v ktorých sa okrem držiaka na doklady a peňaženky nájde miesto maximálne na telefón. Menšie predmety, ako sú cigaretové škatuľky, zapaľovače atď., je možné pridať jednotlivo.

Vo všeobecnosti sa ale rozpraváme o typoch minitašiek. Ďalej nemôžeme hlásiť zvlášť veľký skok, čo sa týka veľkostí tašiek, keďže rozdiely sú len minimálne. Aké sú vlastnosti, ktoré modely v kolekcii bez výnimky zosobňujú? Minimalizmus, praktickosť a pohodlie. Praktický dizajn, takže každý predmet má svoje miesto a všetko na dosah. A v neposlednom rade sú tieto tašky pevné a odolné. To zahŕňa použitie prémiových materiálov vo farbách ideálnych na každodenné použitie. Na základe vyššie uvedeného sú najobľúbenejšími farbami čierna a hnedá, ako aj zemný vzor. Myšlienka je, že zvolený odtieň dokáže odolať výzvam používania, ktoré sú často fyzického charakteru. Bočná taška pre mužov má väčšinou športový štýl. Ale niektoré modely sa dajú vďaka svojej elegancii zvážiť aj na špeciálne príležitosti.