Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

ŠPORTOVÉ TAŠKY

Štýlová športová taška je užitočným športovým doplnkom. Ľahko sa do nej zmestí športové vybavenie, oblečenie aj ďalšie doplnky, ktoré pri športovaní budete potrebovať.

Športové tašky sú užitočné aj ako tašky do telocvične, alebo fitness centra. V našej ponuke nájdete taktiež dámske aj pánske športové tašky, rôznych tvarov, farieb, a veľkosti. 

Vyberte si ten správny model z našej ponuky a objednajte si ju už teraz, za výhodnú cenu!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA

Zoradiť podľa:

Športová taška je doplnok s tisíckami tvárí, ktorý vám môže dobre poslúžiť v mnohých oblastiach vášho každodenného života. Chodíte pravidelne do posilňovne? Možno nie je nezvyčajné stráviť pár dní mimo domova? Alebo máte jednoducho radi tašky s priestranným vnútrom, do ktorého sa vám určite pohodlne zmestia všetky vaše veci? V našej ponuke si môžete vybrať módne a praktické alternatívy. Vďaka širokému výberu nie je núdza o nútené rozhodnutia či nepríjemné kompromisy. Pokojne počúvajte svoje srdce, pretože tu nájdete alternatívy, ktoré vyhovujú vašej osobnosti za najlepšiu cenu. Náš sortiment neustále aktualizujeme v súlade s aktuálnym trendom, aby ste mohli objaviť nové vzory ešte pred začiatkom ďalšej sezóny. Dá sa nosiť v ruke alebo na ramenách, čo umožňuje ľahkú mobilizáciu bez prekážok a závažia.

Štýl ako základná vlastnosť by nemal byť kompromisom pri výbere športovej tašky, to je neodškriepiteľný fakt. Ak ste si doteraz mysleli, že športové vlastnosti nie sú kompatibilné s módnymi prvkami, možno budete prekvapení, keď navštívite našu ponuku. Či už chcete kompaktnú tašku na telocvik do školy, alebo si jednoducho chcete uľahčiť cestu do telocvične. Jej štýlový vzhľad a dobre nabitá funkcia, praktickosť tašky na telo sa prejavuje najmä v tom, že ponúka dostatok miesta na zbalenie, s menšími vreckami, ktoré pomáhajú udržiavať veci usporiadané. Výhodné materiálové podmienky dokonca umožňujú nákup viacerých veľkostí kabelky. Ak často cestujete alebo ste dlhší čas v pohybe, určite je výhodou mať v skrini zoradených niekoľko veľkostí tašky ktoré čakajú na využitie. V našej ponuke rýchlo nájdete typ kabelky, ktorý dokonale zodpovedá vašim predstavám po stránke dizajnu, vzhľadu a štýlu, aby váš posledný nákup mohol založiť vašu dlhodobú spokojnosť.