Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Na kolieskach

Školské tašky na kolieskách sú obľúbené hlavne u menších detí, ktoré ich používajú s radosťou, spôsobuje im každodenné dobrodružstva, a hlavne nezaťažuje ich chrbticu.

Zakúpte si kolieskovú školskú tašku v našom obchode.

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA !

Zoradiť podľa:

Školské tašky na kolieskach sa tešia čoraz väčšej pozornosti a obľube, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na to, aké ľahké je pre študentov takýmto spôsobom prepravovať svoje veci. Rodičia sú často šokovaní, z množstva veľkých a ťažkých učebníc, ktoré musia ich deti nosiť do školy,  nehovoriac o zošitov, iných školských potriebách a vlastných maličkostí ktoré si musia brať so sebou. Po zbalení všetkých týchto vecí, ich  taška je tak ťažka, že ju ledva unesú na chrbte. Školské tašky na kolieskach ponúkajú oveľa humánnejšie riešenie, pretože ich špeciálny dizajn umožňuje deťom tieto ťažké tašky namiesto nosenia na chrbte, ťahať na kolieskach. Je to pre nich veľká úľava, nehovoriac o tom, že jaj zo zdravotného hľadiska je to pre ních veľmi prospešné. Takto si denne nezaťažujú ramená, chrbát a ani chrbticu. V našom internetovom obchode nájdete školské tašky s kolieskami, ktoré sú výbornou voľbou, ak chcete, aby vaše dieťa chodilo do školy uvoľnenejšie a bez záťaže.

Tieto školské tašky na kolieskach sa veľmi ľahko používajú: zbalíte si do nich veci a dieťa môže tašku ťahať za sebou do školy pomocou rúčky. Školské tašky s kolieskami sú navrhnuté tak, aby bol interiér praktický, plný vreciek a priečinkou. Vďaka tomuto faktu si naše detičky môžu svoje veci pohodlne usporiadať oddelene od seba. Dĺžka rukoväte sa dá nastaviť podľa potreby čo je obrovské pozitívum, pretože ju takto každé dieťa môže pohodlne používať bez ohľadu na vek či výšku. Tieto školské tašky na kolieskach sú nielen pohodlné a praktické, ale aj pekné, ako vidno na obrázkach. Špeciálne farby a farebné kombinácie zaručia, že tieto tašky zapôsobia na deti, ktoré sa takto budú veselo chystať do školy. Navyše nezaťažíte ich chrbát a ani chrbticu, čo ich v mnohých prípadoch môže dokonca zachrániť pred skoliózou.