Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

SÚPRAVY KUFROV

Nakupovať kufre v sade je cenovo vždy výhodnejšie, ako si ich obstarávať v rôznych veľkostiach po jednom, nehovoriac o tom, že ak sa chystáme na dlhšiu cestu, môžeme cestovať štýlovo, pretože naš príručný palubný kufrik bude určite harmonizovať, tvarom, modelom, a farbou s naším kufrom do nákladného priestoru lietadla.  

Náš internetový obchod Vám ponúka veľký výbor sadov kufrov, v rozličných modeloch a farbách, za výhodné ceny.

Neustále sledujeme štandné predpisy pre bezplatné veľkosti palubných príručných batožín nízkonákladovych leteckých spoločností aby sme Vám mohli ponúknuť ten najlepší výber kufrov, pre Vaše cestovanie.   

Tabuľku veľkostí príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

Pred cestovaním, a kúpou cestovného kufra na lietadlo sa navštívte našu stránku, kde určite nájdete to, čo hľadáte.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Pre prípad, že potrebujete viacero kufrov súčasne, a rôznych veľkosti, okrem samostatných cestovných tašiek sú k dispozícii aj veľmi praktické sady kufrov. Pred kúpou je teda dôležité si ujasniť množstvo a objem vecí, ktoré si na cesto potrebujete zbaliť. Ak necestujete sami, ale s rodinou, môžu byť užitočné rôzne veľkosti kufrov. Ale ak máte tendenciu ísť sami, na dlhšie trvanie a vzdialenosti, nákup sady kufrov je najpraktickejším riešením. Kufrové sety vám môžu vyhovieť, ak z nejakého dôvodu potrebujete kufor vo viacerých veľkostiach. V tomto prípade by bol výber produktov jeden po druhom stratou času, peňazí a energie. Oveľa jednoduchšou a rýchlejšou alternatívou je výber súpravy kufrov. Sady kufrov zvyčajne obsahujú tri kufre, jeden veľkosti S, jeden veľkosti M a jeden veľkosti L, ale taktiež existujú aj štvordielne verzie.

V skutočnosti záleží len na Vašom výbere, ktorá zostava je pre Vás najvhodnejšia. Ak sa rozhodnete investovať do niektorej zo súprav kufrov, produkty budú výhodnejšie, ako keby ste si objednávali kufre po jednom. Ceny sú v rozhodovaní nevyhnutnou kategóriou. Ak sa pozriete na našu ponuku, uvidíte, že na Vás čakáme s mimoriadne výhodnými cenami. Kolekciu sady kufrov sa oplatí navštíviť, pretože sme tu pripravili niekoľko veľmi špeciálnych kúskov a riešení. Nájdete verzie z kvalitných textilných materiálov alebo s plastovým obalom. Čo sa týka farieb, je tu obrovská paleta. Ak neveríte, presvedčte sa na vlastné oči!