Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Veľké kufre

Náš internetový obchod vám ponúka široký sortiment veľkých textilných kufrov na kolieskách, za výhodné nízke ceny. Tieto kufre sú ideálne pre dlhšie cesty, alebo týždenné dovolenky, hoci aj v kombinácii s príručným kufríkom, ak si dávate uložiť veľký textilný kufor do nákladných priestorov lietadla.

Látkové kufre ako aj plastové majú svoje výhody aj nevýhody. Výhodou textilných kufrov je, že sa pri nakladaní nimi nepoškodia bočné steny kufra, avšak v dážďovom počasi môžu premokať, a tým aj naše veci vo vnútri kufra sa premočia. 

Plátené kufre si vyžadujú väčšiu starostlivosť, no vďaka hrubej ľanovej tkanine sú veľmi odolné a trvácne. V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment kufrov pre každú potrebu a príležitosť, či už hľadáte plátené, alebo plastové, od mini až po XL veľkosti, rôznych farieb a modelov.

Neustále sledujeme štandardné predpisy pre bezplatné veľkosti palubných príručných batožín nízkonákladovych leteckých spoločností aby sme Vám mohli ponúknuť ten najlepší výber kufrov, pre Vaše cestovanie.   

Tabuľku veľkostí príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

Pred cestovaním, a kúpou cestovného kufra na lietadlo sa navštívte našu stránku, kde určite nájdete to, čo hľadáte.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa: