Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Pánske ručné tašky

Hľadáte pánsku tašku do ruky? Ste na správnom mieste! Na našej stránke nájdete široký sortiment v mnohých rôznych štýloch, či už športových alebo elegantných.

Ramenný popruh! - Praktickosť stelesnená v taškach

Väčšina tašiek v našom sortimente má aj pripínateľný popruh cez rameno, pomocou ktorého sa dá ľahko a rýchlo premeniť na crossbody pánsku tašku.

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Obľúbenosť pánskych kabeliek je spôsobená ich praktickosťou, čo je nepopierateľný fakt. Ako sa táto vlastnosť prejavuje? V prvom rade v kvalite. Pánska taška môže byť s jedným veľkým vnútorným priestorom alebo s niekoľkými vreckami. Obidva varianty sú pomerne obľúbené, takže v tejto „súťaži“ nie je možné vyhlásiť víťaza. Tašky viac používané v aute majú väčšinou jeden veľký úložný priestor, kam sa dajú zbaliť doklady, peňaženka a telefón na rovnaké miesto. K dispozícii sú aj tašky s mnohými vnútornými vreckami, do ktorých sa zmestí množstvo potrebných vecí. V oboch prípadoch teda nie je núdza o priestor. Tašky s mnohými vnútornými organizačnými vreckami sa zvyčajne dajú nosiť aj cez rameno. Tieto tašky určite nezostanú bez povšimnutia a dodajú svojmu nositeľovi jedinečný štýlový vzhľad.

Bez ohľadu na zvolenú tašku je mužnosť zaručená. Mnohí sa obávajú, že nosiť tašku ako muž je nevhodné. Ale to nemá nič spoločné s mužským štýlom. Ak má totiž pánska taška jedinečný a osobitý štýl, môže pozitívne vylepšiť vonkajší vzhľad svojho majiteľa. Dámy si okamžite všimnú túto jasne viditeľnú harmóniu, ktorá je navyše veľmi atraktívna. Tmavšie odtiene sú zvyčajne najobľúbenejšie. Obľúbenými farbami sú čierna, námornícka a hnedá, no existujú aj pestrejšie alternatívy pre mládež. V podstate je len vecou individuálneho vkusu a samozrejme štýlu, ktorý dizajnový model je najdokonalejšou voľbou. Pánske tašky sú veľmi odolné. Je zrejmé, že nestojí za to, aby ste sa vystavovali silným fyzickým alebo mechanickým vplyvom, ale dobre znášajú každodenné používanie. V prípade zvýšeného používania je vhodnou voľbou preferovanie tmavších odtieňov, keďže nečistoty sú menej viditeľné. V prípade potreby samozrejme nie je výzvou ani umývanie.