Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Pánske

Každý muž ktorý pracuje v obchodnom sektore potrebuje mať kvalitnú notebook tašku, alebo diplomatku.  V našej kolekcii nájdete štylové ale aj decentnejšie tašky.

Taktiež ste na správnom mieste ak hľadáte elegantné diplomatky z pravej kože.

Navštívte našu ponuku a vyberte si to najvýhodnejšie,  hodiace sa vášmu osobnosti, vkusu a štýlu.

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA !

Zoradiť podľa:

Jedným z najvýraznejších znakov pánskej aktovky je elegancia. Špeciálny dizajn modelu je samozrejme viditeľný, ale elegantná móda spojená s tradičnou formou je najdokonalejšia jednota. Tento typ tašky preferujú muži predovšetkým pre jeho efektívnu použiteľnosť. Dajú sa do nej uložiť doklady, pečate, osobné vybavenie, ďalšie dokumenty a všetko príslušenstvo potrebné na pracovisku. Všetky podmienky sú dané aj pre jednoduché, logické balenie vďaka rozloženiu, ktoré stelesňuje praktickosť. Pohodlný dizajn je spojený s charakteristikou módneho štýlu, užitočnosti a účelnosti, aby neutrpela estetika aktovky. Produkty našej kolekcie sú neustále osviežované, pulzujú trendmi diktovanými aktuálnou módou. V našom výbere nájdete len špeciálne modely, pretože náš obchod je oblasťou jedinečnosti. Bežné alebo opakujúce sa nudné funkcie tu neplatia. A to nie je všetko.

U nás sú dobré ceny nielen prísľubom, ale objavujú sa aj na visačkách tašiek. Výhodné finančné podmienky vytvárajú svet, v ktorom by nemal byť problém získať najnovší nákup. Toto určite nie je informácia, ktorá sa dá zamiesť pod koberec. Oplatí sa sledovať naše zľavy a akcie, pretože kritériá, ktoré sú už teraz veľmi vhodné pre vašu peňaženku, môžu ísť ešte ďalej. Ak sa radi pripravujete na ďalšiu sezónu, môžete to zvládnuť rýchlosťou, akú ste ešte nevideli. Letné kolekcie budú na webovú stránku našej predajne už v marci, pričom vianočné modely si môžete vybrať aj v októbri. To dáva výhodu. Pánska aktovka je skvelým darčekom aj pre vás. Toto je ideálne miesto pre vás, ak máte radi praktickosť. Nemôžete namietať,  ak vás ťahá štýlový a elegantný vzhľad tašky.  Tu si môžete kúpiť tašku svojich snov niekoľkými kliknutiami.