Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Pánske peňaženky

Pánske peňaženky sú moderné a minimalistické, pretože muži nepripisujú až taký význam vonkajšiemu vzhľadu svojich peňaženiek.

My vám však predstavujeme odolné, vysoko trvácne a praktické pánske kožené peňaženky alebo módne a štýlové pánske peňaženky dostupné za najvýhodnejšiu cenu.

Navštívte náš internetový obchod a vyberte si peňaženku, ktorá vám najviac vyhovuje!

OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Pánska peňaženka je známa predovšetkým svojou praktickosťou, keďže páni dbajú na estetiku v tejto oblasti menej. Užitočnosť a efektivita sa nesmie ustupovať, to je princíp, ktorý má prednosť, ostatné je už len čerešnička na torte. Mnohým mužom dodnes vo vreckách zvonia mince a bankovky, no väčšina dospela do bodu, kedy je pohodlnejšie a v neposlednom rade aj bezpečnejšie držať peniaze v peňaženke. V skutočnosti je jednoduchosť a jasnosť dvojica vlastností, ktoré sa mužom nepochybne páčia, ale estetiku to nevylučuje. Pozitívom je napríklad elegancia, ale aj kvalita materiálu, ktorý dokáže peňaženku ozvláštniť svojím charakterom. Tvrdíme však, že praktickosť je skutočnou a nepopierateľnou prioritou. V našej ponuke si môžete vybrať z mnohých dizajnových variantov, ktoré ešte len čakajú na svoje uvedenie do užívania.

Aké sú kritériá, ktoré sa vám páčia a nechcete sa ich vzdať? Chcete oddelené priehradky na bankovky a mince? Potrebujete so sebou nosiť veľa karty a vizitiek? Možno vás zaujímajú väčšie verzie, alebo sú pre vás menšie verzie neodolateľné pre ich malé, vreckové parametre? Široký výber v našej kolekcii zaručuje, že sa môžete stretnúť s takou peňaženkou, ktorý je úplne v súlade s vašimi predstavami. Pánska peňaženka je dlhodobá záležitosť, nie druh doplnku, ktorý páni často menia. Ak je vybraný produkt dokonalý po praktickej a vzhľadovej stránke, môže svojmu majiteľovi slúžiť naozaj dlho. Vďaka dobrým cenám môžete model, ktorý je vášmu srdcu drahé, môžete nakúpiť bez finančných obetí: bez nutkavých rozhodnutí a negatívnych, nepohodlných kompromisov.