Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

PRACOVNÉ TAŠKY

Ponúkame Vám široký sortiment pánskych aj dámskych notebook tašiek v klasickom aj v modernom štýle. 
Naša široká ponuka pracovných tašiek, v sebe zahŕňa dámske aj pánske notebook tašky, v koženom prevedení aj klasické diplomatky. 
Biznis tašky sú nepostrádateľnou časťou každého pánskeho aj dámskeho šatníka. 
Navštívte našu ponuku, a nájdite to pravé pre vás!
OBJEDNÁVKA NAD 60 EUR – DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Vybrať správnu veľkosť a dizajn tašky nie je vždy jednoduchá záležitosť, pretože záleží od viacerých vecí, či konkrétny kúsok dokáže počas dňa splniť vaše potreby. Ideálna taška musí byť dokonalá vo všetkých smeroch, inak by ste mohli čeliť mnohým nepríjemnostiam. Aktovka z pravej kože je v mnohých prípadoch ideálnou voľbou, najmä ak si dávate záležať na detailoch a robíte všetko pre to, aby ste vyzerali bezchybne. Tieto skôr špeciálne navrhnuté modely dodávajú svojim nositeľom klasickú eleganciu a stávajú sa dôstojnými doplnkami k elegantným, starostlivo vypracovaným outfitom. Keďže prírodná koža dodáva taške nielen estetický vzhľad, ale robí ich aj odolnejšími, zaručene získate produkt, ktorý budete radi používať po dlhú dobu.

Či už idete na bežný pracovný deň alebo na dôležité stretnutie, taška, ktorý si vyberiete, odvedie skvelú prácu v oboch prípadoch. Ak navštívite našu ponuku môžete vidieť, že je pre vás dostupných niekoľko modelov tašky a možno budete mať pri výbere veľkú dilemu. Keďže každý kúsok môže ponúknuť podobné kvality, oplatí sa zamerať na vonkajší styling. Sortiment aktoviek zahŕňa varianty, ktoré sú vybavené vonkajšími vreckami, aby plne vyhovovali potrebám používateľov, no rozdiely sú aj v prevedení spony či vrchnej časti tašiek, ktoré, aj keď sú zdanlivo nepodstatné, do značnej miery určujú vonkajší vzhľad tašky. Vďaka rúčkam sa dajú držať v ruke klasicky, ale pripnutím bočného popruhu je možné, aby aktovka fungovala ako príručná taška.