Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

PLASTOVÉ KUFRE

Pevné plastové kufre majú svoje výhody aj nevýhody.  Ich výhodou je, že si do ních môžeme uložiť, a v bezpečí prenášať aj krehké veci, keďže pevný plastový obal kufra, chráni všetky naše uložené veci pred úrazom, nárazom, alebo aj rozbitím.  Avšak nevýhodou týchto plastových kufrov je, že pri nesprávnej manipulácii na letiskách sa môžu zlomiť.  Materiály dnešných plastových kufrov sú však natoľko pevné a flexibilné aby dostatočne odolávali menším nárazom. 

Neustále sledujeme štandardné predpisy pre veľkosti palubných príručných batožín leteckých spoločností Wizzair aj RYANAIR, čím vám ponúkame možnosť nájsť si kufor, ktorý vyhovuje nie len vaším potrebám, ale zodpovedá aj predpisom leteckých spoločnosti.

U nízkonákladovych leteckých spoločností nájdete povolené príručné batožiny s rozmermi 40x30x20cm alebo 55x40x20cm.

Tabuľku veľkostí príručnej batožiny si môžete pozrieť tu:

Pred cestovaním, a kúpou cestovného kufra na lietadlo sa navštívte našu stránku, kde určite nájdete to, čo hľadáte.

OBJEDNÁVKA NAD 80 EUR - DOPRAVA ZDARMA!

Zoradiť podľa:

Plastový kufor, s pevným odolným obalom je najlepším riešením, keď je pre vás balenie osobných vecí pri cestovaní výzvou. Keďže vnútorný priestor týchto plastových kufrov je veľmi dobre organizovaný, určite Vám uľahčí logistiku už hneď pri balení. Outfit plastových kufrov,  je výhodný nie len svojou vodeodolnosťou, a trvácným materiálom, ale vďaka svojej pevnosti Vám môže pri cestovaní často  poslúžiť aj ako operadlo, a oddychový bod.  Aby ste boli spokojní, je nevyhnutné, aby sa vaše oblečenie a doplnky dali správne usporiadať a prepraviť. Ak zvyčajne volíte pohodlie a rýchlosť lietadla, jednou z najväčších výhod pevnej plastovej konštrukcie je vysoký stupeň odolnosti a tolerancie. Pretože je povrch odolný, vonkajšie vplyvy nemôžu poškodiť osobné hodnoty ukryté vo vnútri. Samozrejme, existuje spôsob, ako používať kufor opatrne, ale neexistuje spôsob, ako kontrolovať faktory leteckej dopravy. Práve pre tieto prípady je ideálny si na cestovanie s lietadlom plastový cestovné kufre.

To znamená, že existujú situácie, okolnosti, na ktoré nemáte vplyv, ale ktoré môžu ovplyvniť vašu batožinu.  V našom internetovom obchode na Vás čaká široký výber veľkostí aj farieb, aby ste si mohli obohatiť svoj život a cestovanie o kufor, ktorý je nielenže trendy a módny, ale aj Vám pristane.  Robustný dizajn má všetky výhody, ktoré potrebujete. Je moderný a z praktického hľadiska nenapodobiteľný. Je tu však ešte niečo, v čom je tento typ kufra neprekonateľný: Priaznivá cena. Na získanie týchto kufrov nie sú potrebné žiadne finančné obete. Výmenou za minimálnu útratu budete odmenení maximálnou spokojnosťou vďaka pozitívnym bodom, ktoré tieto modely ponúkajú: vysoký stupeň praktickosti, moderný trend a odolnosť.