Barion Pixel

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie.

Súhlasím
Menu

Bonluo Béžový batoh prémiovej kvality Wizzair (40*30*20cm)

Cena:
€ 49.00
€ 39.00
Očakávané doručenie: 23 máj 2024
Model: CH-21127-BEIGE
Dostupnosť: Nie je na sklade

Rozmery: 40*30*20cm

Maximálna veľkosť notebooku 15,6 cm

Objem: 22L

Farba
 

Popis

Batoh je starostlivo navrhnutý tak, aby vyhovoval moderným potrebám a ponúka dobre organizovaný a funkčný priestor. Hlavná priehradka vybavená miestom určeným pre notebook zaisťuje optimálnu ochranu vášho elektronického zariadenia. Druhá veľkorysá priehradka obsahuje 5 otvorených vreciek rôznych veľkostí, čo vám umožní efektívne organizovať vaše osobné veci.

Okrem toho táto priehradka obsahuje vodotesné vrecko na zips, ideálne na ochranu predmetov citlivých na vodu. Na prednej strane tašky nájdete dve vertikálne vrecká na zips, ktoré vám umožnia rýchly prístup k vašim nevyhnutnostiam. Využiteľnosť tohto vonkajšieho priestoru dopĺňa aj menšie horizontálne vrecko na zips.

Taška má praktickú vlastnosť pre tých, ktorí často cestujú - možnosť pripevnenia na kufor, čím sa zabezpečí jednoduchšia a pohodlnejšia cesta. Ramenné popruhy sú vybavené mäkkými špongiami, ktoré zaisťujú zvýšený komfort pri nosení a umožňujú dobrú ventiláciu.

Inovatívnym detailom je integrovaný USB priestor na boku tašky, ktorý vám dáva možnosť pohodlne nabíjať vaše elektronické zariadenia, keď ste na cestách.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky
Zákaznícka linka +421 2 330 706 84

Všetky hodnotenia Bonluo.sk