Barion Pixel
Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie podľa pravidiel používania súborov cookie. Súhlasiť
Menu

Bonluo Sivý organizér na šaty Veľkosť (70X50X30cm)

Cena:
€ 10.00
€ 8.00
Zľava: 20%
Očakávané doručenie: 28 február 2024
Model: CH-17-1-H-GREY-L
Dostupnosť: na sklade

Veľkosť: 70 x 50 x 30 cm

Prvý obrázok je skutočná farba produktu, ostatné obrázky sú len orientačné.

Farba
Množstvo:kus

Popis

Organizér na oblečenie s rozmermi 70 x 50 x 30 cm je praktickým a efektívnym riešením na organizovanie a ukladanie odevov v obmedzenom priestore.

Organizér je vyrobený z odolných a pevných materiálov a je navrhnutý tak, aby pojal rôzne oblečenie a doplnky a zároveň poskytoval ľahký prístup ku každej uloženej položke. S viacerými policami a priehradkami umožňuje efektívne usporiadanie oblečenia, obuvi, spodnej bielizne a ďalších doplnkov.

Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a elegantnému vzhľadu sa organizér na oblečenie harmonicky začlení do rôznych štýlov interiéru a zároveň dodá vášmu obytnému priestoru elegantný a čistý vzhľad. Ľahko sa montuje a udržiava a je praktickým a funkčným riešením, ako udržať poriadok a poriadok vo vašom šatníku.

INFORMÁCIE

Výrobky sa merajú ručne, preto sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch (maximálne +/- 1-2 cm). V závislosti od nastavenia obrazovky sa farba výrobkov môže mierne líšiť od tej, ktorú vidíte na monitore.
Tašky s dopravou zdarma tašky objednané v hodnote nad 60 EUR
Kufor s dopravou zdarma kufre objednané v hodnote nad 80 EUR
Výmena a vrátenie do 14 dní od obdržania produktu.
Rýchle doručenie na území Slovenska 1-2 pracovné dni od spracovania objednávky

Všetky hodnotenia Bonluo.sk